Autor Wątek: Lekarze i Psycholodzy akceptowani przez WPA Olsztyn  (Przeczytany 1717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

All Bundy

  • Wiadomości: 15
Lekarze i Psycholodzy akceptowani przez WPA Olsztyn
« dnia: 12 Styczeń 2016, 18:03:32 »
Przede wszystkim witam starszą brać strzelecką . Jest to bowiem mój pierwszy post na forum.
Pytanie jak w tytule . Czy dysponuje ktoś listą lekarzy i psychologów uprawnionych do przeprowadzania badań dla ubiegających się o pozwolenie na broń ?
Jak również jeśli ktoś ma namiary na pojedyńczych lekarzy i psychologów u których on sam bądź ktoś znajomy przechodził badania , byłbym bardzo wdzięczny .
Interesują mnie specjaliści zarówno z Olsztyna , bądź jeśli ktoś słyszał o jakichś z okolic Ostródy lub Iławy to namiary na nich również mogą się przydać .
Za wszelkie informacje z góry dziękuje .

Prezes

  • Wiadomości: 1628
Odp: Lekarze i Psycholodzy akceptowani przez WPA Olsztyn
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2016, 19:33:06 »
Proszę wejść na stronę internetową Komendy WojewĂłdzkiej Policji w Olsztynie, potem na Wydział Postępowań Administracyjnych  i na listę lekarzy i psychologĂłw. Wiem, Ĺźe wielu kolegĂłw korzystało z psychologa Ewy Wacławik tel. 608-758-884, ktĂłra ma kontakt z lekarzem.

Kozi

  • Wiadomości: 33
Odp: Lekarze i Psycholodzy akceptowani przez WPA Olsztyn
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwiec 2016, 16:56:15 »
Witam,
Potwierdzam.
Współpraca z Panią Ewą Wacławik przebiega bardzo profesjonalnie. W miłej atmosferze i bez stresowo.
Pani Ewa ma kontakt z lekarzem, który podczas tej samej wizyty wystawi zaświadczenie. Trzeba jedynie zrobić wcześniej badania okulistyczne.
Ja takowe zrobilem na ul.Janowicza 3B