Autor Wątek: Problemy początkujących...  (Przeczytany 1729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gomel

  • Wiadomości: 31
Problemy początkujących...
« dnia: 30 Maj 2016, 17:44:41 »
Pacjent: Bersa Thunder 22
Dystans: 25m
Amo: róşne
Problem: wszystko z pacjenta wpada pod czarnym.

Znajdzie się ktoś chętny i doświadczony w strzelaniu z podobnych wynalazków (p-64, makarov, itp.)?
Poprosiłbym uprzejmie o własnoręczne przestrzelanie pacjenta celem sprawdzenia czy broń do dupy czy właściciel.

Dopasuję się co do terminu wypadu na strzelnicę.

andrzejw1963

  • Wiadomości: 58
Odp: Problemy początkujących...
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maj 2016, 20:29:36 »
Mam Bersę Thunder 0,22 LR od lat trzynastu.Moja takĹźe cierpiała na tę przypadłość,co Twoja.Niestety,szczerbinka ma moĹźliwość regulacji tylko w poziomie,bez moĹźliwości regulacji pionowej. Wyjścia są dwa.Albo dorobisz sobie nową szczerbinę,niwelującą układanie się przestrzelin poniĹźej celu,albo spiłujesz delikatnie samą muszkę z jej wysokości. Ja wybrałem tę drugą opcję.Problem minął jak ręką odjął. Przed samym zabiegiem oczywiście wskazane byłoby aby ktoś inny wystrzelił kontrolnie z 10 razy do tarczy. MoĹźe masz wadę wzroku,ktĂłra tak a nie inaczej kaĹźe Ci postrzegać przyrządy celownicze.Informuję Cię takĹźe,Ĺźe pociski  HV trafiają w tarczę około 10 cm wyĹźej niĹź Standardy.

andrzej

gomel

  • Wiadomości: 31
Odp: Problemy początkujących...
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Maj 2016, 20:53:14 »
Brałem pod uwagę,  dosłownie,  wszystkie opcje ktĂłre opisałeś, łącznie z HV i drugim strzelcem. Mam wadę wzroku.

Nadal szukam chętnego do obstrzelania klamki.

gomel

  • Wiadomości: 31
Odp: Problemy początkujących...
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maj 2016, 18:04:51 »
Spotkanie testowe umĂłwione. PĂłki co temat zamknięty. Dziękuję.  8)