Autor Wątek: Ogólnopolskie zawody w strzelaniu precyzyjnym - Garda Benchrest - 19.05.2018  (Przeczytany 1967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
19.05.2018 - Kaczory - Ogólnopolskie zawody w strzelaniu precyzyjnym - Garda Benchrest

Rejestracja już aktywna

Uwaga! Rejestracja online możliwa będzie tylko do 18.05.2018 do godz. 23:59
w tytule przelewu proszę koniecznie podać nazwę zawodów oraz numer startowy
wpłaty bez tych danych traktowane będą jako darowizna na rzecz KS GARDA

Przykładowo: BENCHREST I nr startowy 10


Regulamin na stronie www.ksgarda.pl w zakładce BENCHREST
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2018, 20:44:55 wysłana przez Darek65 »
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

olekba

  • Sędziowie
  • *
  • Wiadomości: 171
Dajcie proszę info ile/jakiej amunicji potrzebna na PiRO i Strzelba praktyczna. Coś słyszałem, że pistolet 9mm może być dopuszczony tym razem. Proszę o ew. potwierdzenie.

fnmilo

  • Sędziowie
  • *
  • Wiadomości: 796
Tak dopuszczony każdy pistolet. Ograniczenie 6szt w magazynku. 2 magazynki. 18szt amunicji do pistoletu.
4 breneki 4 śrutu nie więcej jak 28 gram.
zaczynam :) przygodę

olekba

  • Sędziowie
  • *
  • Wiadomości: 171
Dzięki i pozdrawiam!

Artur

  • _
  • *
  • Wiadomości: 392
    • WWW
Fajno było !
Strzelam dobrze,tylko nie trafiam :)

grzegorz_em

  • Wiadomości: 26
Co się dzieje z wynikami i galerią? W galerii ostatnie zdjęcia z kwietnia, wyników z Benchrestu też nie ma. Czy ktoś coś wie?

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
Co się dzieje z wynikami i galerią? W galerii ostatnie zdjęcia z kwietnia, wyników z Benchrestu też nie ma. Czy ktoś coś wie?

Fotki dziś wrzucę, miałem ważniejsze sprawy i nie miałem chwili żeby fotki wrzucić ale dziś po południu będą.
Co do komunikatu to pewnie też niebawem będzie, "pocisnę" Kamila żeby się pospieszył.
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.