Autor Wątek: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)  (Przeczytany 2285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« dnia: 17 Marzec 2019, 19:40:22 »
18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA
Zawody wpisane do kalendarza W-MZSS

Regulamin do pobrania w zakładce http://ksgarda.com/zawody/benchrest/
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

SP4E

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 42
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maj 2019, 19:13:57 »
W kalendarzu 18.05.2019 poza Garda Benchrest I wpisane są jakieś strzelania dla ?Nadleśnictwo Miłomłyn - oś środkowa 8-17?. Czy to nie jest błąd ?

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2019, 21:48:01 »
Do zakończenia zawodów udostępnimy oś 25 m.
Rejestracja na Puchar Prezesa W-MZSS, Garda BENCHREST i 145. zawody Gardy jest już uruchomiona, zapraszam do rejestracji i udziału w zawodach
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maj 2019, 12:11:01 »
Z tego co mi wiadomo Nadleśnictwo zmieniło termin dzieki czemu na osi 25 m. odbędzie się dodatkowa konkurencja PiRO i strzelba.
Zapraszamy wszystkich do udziału równiez w tej konkurencji.
Ilość strzałów ze strzelby 10 i z pistoletu min. 15
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2019, 21:32:48 »
Dziękuję wszystkim za przybycie, pogoda dziś pokazała co potrafi ale to mam nadzieję, że nie przeszkodziło nikomu.
Wyniki są jak zwykle w zakładce WYNIKI -> 2019,
a zdjęcia w galerii.
Odnoszę wrażenie, że ZAWISZA Bydgoszcz zaczyna nam deptać po piętach stąd moja prośba o więcej intensywnych treningów i na następnych zawodach na metryczkach ma każdemu przybyć na metryczkach znaczka X.
Dziękuję wszystkim osobom funkcyjnym za sprawną organizację.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2019, 21:43:18 wysłana przez Darek65 »
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

olekba

  • Sędziowie
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Maj 2019, 06:37:33 »
Wczoraj przed zawodami zanotowałem parę zdarzeń, o których warto wspomnieć na przyszłość (i nie chodzi o opóźnienie startu na osi 25m, o którym zapewne niektórzy chcieliby pogadać):

1. Na naszej strzelnicy obowiązuje zasada, że wpis na listę startową w zawodach danego dnia uprawnia do strzelania tylko na zawodach. Strzelanie w dniu zawodów przed/po zawodach pociąga za sobą obowiązek wpisu do książki.

2. Na osi pistoletowej (25m) jest zakaz strzelania z karabinów centralnego zapłonu. Mówią o tym min. czerwone tabliczki, powieszone na KAŻDEJ osi.

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Maj 2019, 09:32:21 »
Jeżeli zauważyłeś, że ktoś strzela z Kcz na osi 25m, to jeśli pamiętasz kto to, poinformuj o tym Zarząd. Najlepiej na bieżąco reagować na to. Jako członkowie klubu - gospodarze mamy podobno prawo legitymowania przebywających na strzelnicy, a łamiących regulamin obiektu.
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

olekba

  • Sędziowie
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Maj 2019, 13:37:27 »
Przemknął obok mnie na strzelnicy przed zawodami (byłem kierownikiem więc wcześniej). Widziałem z czym idzie i jak usłyszałem co - natychmiast zareagowałem. To był członek klubu - nie chciałem mu robić siana - więc skończyło się na upomnieniu i pokazaniu że jest napisane na czerwonej tablicy (twierdził, że forum nie ma czasu przeglądać więc nie wiedział...). W każdym razie powiadomiłem za chwile zarząd (prezesa i wiceprezesa) ale pozwoliłem sobie nie pokazywać palcem, wierząc w skuteczność mojej reprymendy :)

Artur

  • _
  • *
  • Wiadomości: 392
    • WWW
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Maj 2019, 19:54:55 »
Chyba ta reprymenda była ostra, bo później przez całe Zawody Kolega chodził tak podminowany, że strach było się odzywać, normalnie nie do poznania ...  ::)

P.S.
Pamiętam, jak wiosną 2015 roku, razem z Prezesem Dariuszem,po któryś tam zawodach, strzelaliśmy na osi 25m do papierosów - Darek z kałacha ( a może to była cześka ? ) , a ja ze świeżo nabytego HK MR223A3 ...   ;)  Ale to był rok 2015  :)
Strzelam dobrze,tylko nie trafiam :)

olekba

  • Sędziowie
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Maj 2019, 20:55:34 »
Jestem w klubie od chyba jakiś 3ch lat. Na początku faktycznie się tam strzelało z takich sprzętów. Potem zaczął się bunkier rozwalać, trzeba było naprawiać i pomału pojawiały się informacje, że nie wolno. Od jakiś 2ch lat jest już o tym głośno i wyraźnie, a zdaje się od pół roku wiszą tabliczki na każdej osi, informujące o tym...

Co do reprymendy: starałem się być delikatny, ale ogólna atmosfera, jak wiadomo, była bardzo ostro napięta. Do tego pierwszy raz występowałem w roli kierownika zawodów - a tu nie mogę osi ustawić, bo jakieś korpo-szczury z Warszawy mają "atrakcję". Więc być może mi z tą delikatnością nie wyszło :P A na dokładkę poleciał na oś bez wpisania do książki... więc w sumie były dwie uwagi...

Ale musimy się nawzajem pilnować, dbać o bezpieczeństwo, ale też pilnować wspólnego dobra. Ja tam też co jakiś czas dostaję słuszne lub mniej słuszne uwagi od kolegów. Jak mają rację - trzeba skulić uszy po sobie i obiecać czynną poprawę i tyle :)
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2019, 20:57:51 wysłana przez olekba »

Michał P.

  • _
  • *
  • Wiadomości: 294
  • Elbląg
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Maj 2019, 10:55:14 »
Oprócz skulenia uszu i obiecania poprawy trzeba jeszcze tej poprawy dokonać  8)
"Wiem coś o wszystkim, ale nie wiem, o czym chcę wiedzieć wszystko"

Darek65

  • Administrator
  • Wiadomości: 1468
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Maj 2019, 11:03:53 »
;)  Ale to był rok 2015  :)

i nie było czerwonych tabliczek, kulochwyt betonowy był jeszcze cały i strzelaliśmy w piach, teraz podziurawiony jest beton przez pseudokomandosów
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Artur

  • _
  • *
  • Wiadomości: 392
    • WWW
Odp: 18.05.2019 - Kaczory - Garda Benchrest I, GARDA (W-MZSS)
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Maj 2019, 12:02:38 »
Bo ludzie są dziwni .

Na mojej miejscowej strzelnicy obłożyliśmy przechwytywacze dodatkowo blachą ( początkowo były z belek drewnianych ) . Już po dwóch dniach blacha była cała poprzestrzeliwana , bo jakiś jełop postanowił ją przetestować  :-\
Strzelam dobrze,tylko nie trafiam :)